Y0786131R000B9L
MFR.Part #
Y0786131R000B9L
JLCPCB Part #
C1468446
Description
-55℃~+125℃ 131Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS