Y0786115R540T9L
MFR.Part #
Y0786115R540T9L
JLCPCB Part #
C1477113
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 115.54Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS