Y0786113R000B9L
MFR.Part #
Y0786113R000B9L
JLCPCB Part #
C1469365
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 113Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS