Y0786111R000B9L
MFR.Part #
Y0786111R000B9L
JLCPCB Part #
C1469411
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 111Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS