Y078610K7500T0L
MFR.Part #
Y078610K7500T0L
JLCPCB Part #
C1477936
Description
-55℃~+125℃ 10.75kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors