Y07859K95000B9L
MFR.Part #
Y07859K95000B9L
JLCPCB Part #
C1464328
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.95kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS