Y078590K0000F0L
MFR.Part #
Y078590K0000F0L
JLCPCB Part #
C1478112
Description
-55℃~+125℃ 600mW 90kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS