Y078589R0000B9L
MFR.Part #
Y078589R0000B9L
JLCPCB Part #
C1464414
Description
-55℃~+125℃ 600mW 89Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS