Y078580R1600B9L
MFR.Part #
Y078580R1600B9L
JLCPCB Part #
C1495009
Description
-55℃~+125℃ 600mW 80.16Ω Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS