Y0785740R090T9L
MFR.Part #
Y0785740R090T9L
JLCPCB Part #
C1473830
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 740.09Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS