Y07856R34070A9L
MFR.Part #
Y07856R34070A9L
JLCPCB Part #
C1493008
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.3407Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS