Y0785698R000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0785698R000A9L
JLCPCB Part #
C1471365
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 698Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS