Y0785600R000C0L
MFR.Part #
Y0785600R000C0L
JLCPCB Part #
C1494688
Description
-55℃~+125℃ 600mW 600Ω Metal foil resistor ±0.25% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS