Y07855R00000B9L
MFR.Part #
Y07855R00000B9L
JLCPCB Part #
C1466534
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 5Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS