Y078554K8780T0L
MFR.Part #
Y078554K8780T0L
JLCPCB Part #
C1477771
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 54.878kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors