Y0785538R970B9L
MFR.Part #
Y0785538R970B9L
JLCPCB Part #
C1466556
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 538.97Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS