Y07854R02000B9L
MFR.Part #
Y07854R02000B9L
JLCPCB Part #
C1466630
Description
-55℃~+125℃ 4.02Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS