Y078546K4000B9L
MFR.Part #
Y078546K4000B9L
JLCPCB Part #
C1479618
Description
-55℃~+125℃ 46.4kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS