Y0785402R000B9L
MFR.Part #
Y0785402R000B9L
JLCPCB Part #
C1463402
Description
-55℃~+125℃ 402Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS