Y07852K28000T9L
MFR.Part #
Y07852K28000T9L
JLCPCB Part #
C1493291
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.28kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS