Y078527R7020B9L
MFR.Part #
Y078527R7020B9L
JLCPCB Part #
C1463415
Description
-55℃~+125℃ 27.702Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS