Y07851K92000T9L
MFR.Part #
Y07851K92000T9L
JLCPCB Part #
C1496833
Description
-55℃~+125℃ 1.92kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS