Y07851K91100T0L
MFR.Part #
Y07851K91100T0L
JLCPCB Part #
C1475027
Description
-55℃~+125℃ 1.911kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors