Y07851K80000B9L
MFR.Part #
Y07851K80000B9L
JLCPCB Part #
C1468884
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS