Y07851K62000B0L
MFR.Part #
Y07851K62000B0L
JLCPCB Part #
C1469214
Description
-55℃~+125℃ 1.62kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors