Y07851K26000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07851K26000T9L
JLCPCB Part #
C1496810
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.26kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS