Y07851K08020T9L
MFR.Part #
Y07851K08020T9L
JLCPCB Part #
C1475055
Description
-55℃~+125℃ 1.0802kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS