Y0785164R000V9L
MFR.Part #
Y0785164R000V9L
JLCPCB Part #
C1485620
Description
-55℃~+125℃ 164Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS