Y078514K1500T0L
MFR.Part #
Y078514K1500T0L
JLCPCB Part #
C1475193
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 14.15kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors