Y0785144R170T0L
MFR.Part #
Y0785144R170T0L
JLCPCB Part #
C1475147
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 144.17Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors