Y078513K2750T0L
MFR.Part #
Y078513K2750T0L
JLCPCB Part #
C1475171
Description
-55℃~+125℃ 13.275kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors