Y0785138R500T9L
MFR.Part #
Y0785138R500T9L
JLCPCB Part #
C1475172
Description
-55℃~+125℃ 138.5Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS