Y0785135K000B9L
MFR.Part #
Y0785135K000B9L
JLCPCB Part #
C1483000
Description
-55℃~+125℃ 135kΩ 400mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS