Y0785128R6016T9L
MFR.Part #
Y0785128R6016T9L
JLCPCB Part #
C1477627
Description
-55℃~+125℃ 128.6016Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS