Y0785125K000T9L
MFR.Part #
Y0785125K000T9L
JLCPCB Part #
C1485595
Description
-55℃~+125℃ 125kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS