Y0785125K000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0785125K000B9L
JLCPCB Part #
C1483232
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 125kΩ 400mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS