Y0785122R000T9L
MFR.Part #
Y0785122R000T9L
JLCPCB Part #
C1477582
Description
-55℃~+125℃ 122Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS