Y0785121K000V9L
MFR.Part #
Y0785121K000V9L
JLCPCB Part #
C1497269
Description
-55℃~+125℃ 121kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS