Y078511R8000B9L
MFR.Part #
Y078511R8000B9L
JLCPCB Part #
C1467628
Description
-55℃~+125℃ 11.8Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS