Y078511K5470T0L
MFR.Part #
Y078511K5470T0L
JLCPCB Part #
C1477826
Description
-55℃~+125℃ 11.547kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors