Y0785118K000B9L
MFR.Part #
Y0785118K000B9L
JLCPCB Part #
C1483009
Description
-55℃~+125℃ 118kΩ 400mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS