Y0785115R9254T9L
MFR.Part #
Y0785115R9254T9L
JLCPCB Part #
C1477604
Description
-55℃~+125℃ 115.9254Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS