Y0785103R903T9L
MFR.Part #
Y0785103R903T9L
JLCPCB Part #
C1475370
Description
-55℃~+125℃ 103.903Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS