Y0785102R759T9L
MFR.Part #
Y0785102R759T9L
JLCPCB Part #
C1475245
Description
-55℃~+125℃ 102.759Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS