Y0785100R3907T9L
MFR.Part #
Y0785100R3907T9L
JLCPCB Part #
C1475203
Description
-55℃~+125℃ 100.3907Ω 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS