Y07801K32000F0W
MFR.Part #
Y07801K32000F0W
JLCPCB Part #
C3994631
Description
-55℃~+220℃ 1.32kΩ 20mW ±1% ±3ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS