Y078010K0000Q0W
MFR.Part #
Y078010K0000Q0W
JLCPCB Part #
C4014346
Description
-55℃~+220℃ 10kΩ 20mW ±0.02% ±3ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS