Y078010K0000A0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y078010K0000A0W
JLCPCB Part #
C4186138
Package
0505
Description
-55℃~+220℃ 10kΩ 20mW ±0.05% ±3ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS