Y0776220R000B0W
MFR.Part #
Y0776220R000B0W
JLCPCB Part #
C4301519
Description
-55℃~+220℃ 220Ω 31.25mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS