Y077610K0000B0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y077610K0000B0W
JLCPCB Part #
C4089564
Package
1206
Description
-55℃~+220℃ 10kΩ 31.25mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS